previous arrow
next arrow
Shadow
Slider

درباره ما

نوآوران تجهیز دقیق توسط آقای عابدین چگینی در تهران تاسیس شد هدف اصلی از تاسیس شرکت تامین مواد اولیه و ابزار آلات طلا و جواهر سازی با طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت بوده که توسط برترین برندهای شناخته شده در این صنعت تولید شده است. این تجهیزات و مواد اولیه تضمین کننده کیفیت بالای محصول نهایی بوده و ضامن سرمایه و زمان تولید کنندگان محترم می باشد.

بیش از 20 سال تجربه وتلاش خستگی ناپذیر دراین شرکت جهت تامین و فراهم کردن محصولات با کیفیت وحفظ ارتباط مستقیم با برترین تولید کنندگان جهانی مشتریان محترم را ممکن می سازد تا در بازار رقابتی کنونی و در مسیر تولید همواره پیشگام و پیشرو قدم بردارند.

این شرکت تامین کننده طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و با قابلیت کاربری آسان است  که سبب افزایش کیفیت تولید در مراحل مختلف ساخت می گردد و بدین طریق به یکی از تامین کنندگان اصلی در صنعت طلاوجواهرسازی کشورتبدیل گردیده است.

نوآوران تجهیز دقیق با تامین و واردات طیف گسترده ای از محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب از شما صاحبان مشاغل طلا و جواهر سازی دعوت می نماید تا جهت دریافت مشاوره فنی محصولات و دریافت مناسب ترین  راه حل ها جهت اصلاح و بهبود فرآیند تولیدخودبا ما تماس بگیرید.